Elin Grup

ELİN A.Ş. adı altında 1981 yılında kurulan şirketimiz kurulduğu tarihten günümüze kadar; konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ile üstlendiği taahhütleri zamanında ve sorun çıkartmadan tamamlamış olup, yaptığı bütün işleri örnek gösterilmiştir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, bitirilen işler incelendiğinde aynı firmayla defalarca iş yapmış olmamızdan anlaşılacaktır.

Firmamız kurulduğu günden günümüze kadar kurumsal kültürü ve araştırmacı yapısından dolayı sürekli yenilikçi olmuştur.

2012 yılından itibaren temiz ve yenilenebilen enerji kaynaklarının gelecek nesillere, ülke ekonomisine ve çevresel etkilere olumlu katkı sağlayacağının bilinciyle, konusunda uzman teknik personeli ve tecrübesiyle Yenilenebilir Enerji Sistemlerine Mühendislik, Tedarik, İnşaat, İşletmeye Alma (EPC), İşletme ve Periyodik Bakım (O&M) hizmetlerini sunmaktadır.

“Her fabrika bir Kale’dir” sözünün bilnciyle 2017 yılında Ankara’da faaliyete geçirmiş olduğu 40.000 m2 alana sahip son teknolojiye sahip fabrikasında Güneş Enerjisinden Elektrik üretmeyi sağlayan son teknoloji Fotovoltaik Panellerin İmalatını yapmaktadır. ELİN Türkiye’nin Fotovoltaik Panellerin lider üreticisi ve güneş enerjisi çözümleri sağlayıcısıdır.

Firmamız faaliyet gösterdiği tüm iş kollarında daima en büyük değil, en iyi olmayı hedeflemiştir. Bu bağlamda faaliyet gösterdiği iş kollarında öncü, uluslararası standartlara uygun çalışan, teknolojik gelişmelere adaptasyon sağlayabilen, bulunduğu sektörde akla gelen ilk marka olmayı hedeflemiştir.

Sloganımız Enerji bizim İşimiz diye yola çıktık, çünkü kendini sürekli Yenileyebilen, Enerji dolu, müşterileri ve tedarikçilerine pozitif Enerji veren bir ekibiz.

2023 yılında Cumhuriyetimizin 100. bayramını kutladığımızda İnşa eden, üreten, ihraç eden bir ELİN olması için çalışıyoruz.

Enerji bizim İşimiz…

VİZYONUMUZ

1981 yılından beri yurtiçi ve yurtdışında tamamladığı projelerle sektöründe lider olma konumunu koruyarak, yenilikçi yönetim anlayışıyla ve yeni açılımlarıyla ELİN Şirketler Grubu olarak vizyonumuz; kurumsal ve ulusal platformda katma değer sağlamaya devam ederek akla gelen ilk marka olmaktır.

MİSYONUMUZ

Yürürlükteki Yasalara, yönetmelik ve ilgili mevzuatlara uygun olarak, Etik Kurallar ve şirket değerleri doğrultusunda; çalışan memnuniyetinin sağlandığı, bilginin güç olduğu bilinciyle ilgili tarafların bilgisini koruyacak güvenli çalışma ortamları yaratarak, teknolojik gelişmeleri takip etmenin rekabetin ön koşullarından olduğu bilinciyle çalışarak, uyguladığı iş güvenliği ve çevre uygulamaları ile doğaya, canlılara ve insanlara duyarlı sistemlerle, her koşulda ürün ve hizmet sağlamaya devam ederek Müşterilerimize Her Koşulda En iyi ve Kaliteli Hizmeti Sunmaktır.

https://www.elin.com.tr/