EEMKON 2019

EEMKON 2019

EMO İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen “Elektrik Elektronik Mühendisliği Kongresi 2019 (EEMKON 2019); 14-15-16 Kasım 2019 tarihlerinde İstanbul’da Harbiye Askeri Müze Kültür Sitesi’nde yapılacaktır.

Elektrik Elektronik Mühendisliği Kongresi (EEMKON 2019) kapsamında; ülkemizde ve dünyada hızla gelişen elektrik, elektronik ve biyomedikal mühendisliği alanlarındaki yenilikleri paylaşacak, irdeleyecek ve geleceğe ilişkin politikalar tartışılacak.

Meslektaşlarımızın kongremize katılım için verecekleri destek, mesleğimizin olduğu kadar ülkemizin bilim ve teknoloji alanlarındaki birikimi güncelleyerek geliştirmeye, zenginleştirmeye yapacağı katkı açısından da önem taşımaktadır.

Yurtiçinden ve yurtdışından gerek çağrılı gerek hakem heyeti tarafından tarafından belirlenmiş bildirilerin sunulacağı EEMKON 2019, yedi ayrı sempozyumdan oluşuyor.

Bu amaçla düzenlenmekte olan kongrede:

Biyomedikal Mühendisliği

Elektrik ve Kontrol Mühendisliği

Elektronik ve Yeni Teknolojiler Sempozyumu

Enerji Politikaları

İletişim Teknolojileri

Kent ve Elektrik

Mühendislik Eğitimi

konulu yedi ayrı Sempozyum kapsamında hakemli ve çağrılı bildiriler sunulacak, panel ve forumlar yapılacaktır.

Elektrik ve Kontrol Mühendisliği sempozyumu yürütme kurulunda yönetim kurulu üyelerimiz Prof. Dr. Galip CANSEVER, Dr. Engin AYÇİÇEK ve dernek müdürü Sn. Namık DEMİRAĞ yer almaktadır.

Detaylı bilgi için : Http://Eemkon.Org.Tr

EEMKON 2019 1