ConnectionDays, Dijital Dönüşüme Hız Kazandırmaya Devam Ediyor!

Bu kez, her geçen gün gelişen dijitalleşme akımının farklı bir odak noktasına değinilecek olan etkinlik, katılımcı ve ziyaretçilerden gelen yoğun talep üzerine 16-17 Aralık 2020 tarihlerinde iki gün olarak gerçekleşecek. www.connectiondays.com web sitesi üzerinden birbirinden değerli katılımcıları, ziyaretçileri ve kanaat önderlerini bir araya getirecek olan etkinlik, Logistics, Energy & Supply Chain Digitalization Conference adıyla yer alacak.

Pandemi dönemi ile önemi bir kez daha anlaşılan dijitalleşme, hayatın her alanında etkisini göstermekte. ConnectionDays platformu, fiziksel temasın azaltılması gereken bu günlerde, sektörün ihtiyaçlarına olabilecek en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlamaktadır.
Connectiondays.com adresinden kaydolunabilen bu dijital etkinlik, fuarcılık alanında 73 yılı deviren Deutsche Messe’nin sahip olduğu bilgi birikimiyle, sektörel paneller, ürün sunumları, 3D stantlar, kartvizit değişimi, networking odaları, canlı sohbet ve konferans gibi sağladığı tüm imkanlarla, fiziksel fuarlardan neredeyse hiçbir fark olmadan gerçekleştirilmektedir.

Endüstri ve lojistik 4.0, yapay zeka robotlar, mobilite & 5G, akıllı şehirler, endüstriyel robotlar, otomasyon, tedarik zinciri, otomatik yönlendirmeli araçlar, aküler, endüstriyel enerji sistemleri, vinç ve yük taşıma sistemleri, depo alanları için otomasyonel sistemler ve konveyörler gibi ürün gruplarının yer alacağı etkinlikte, sektörün önde gelen birçok ismi de kendi deneyimlerini canlı olarak yayınlanacak panellerde dinleyicilerle paylaşacak.

Logistics, Energy & Supply Chain Digitalization Conference’ta yer alacak tüm etkinliklerle ilgili detayları öğrenmek, gelişmelerden anında haberdar olmak ve ücretsiz ziyaretçi kaydınızı gerçekleştirmek için www.connectiondays.com web sitesini ziyaret ediniz.

ConnectionDays, Dijital Dönüşüme Hız Kazandırmaya Devam Ediyor! 1