Chint Türki̇ye, A-Tech Fuarı’nda Sergi̇ledi̇ği Novati̇f  Ürünleri̇yle Yoğun İlgi̇ Gördü

Bu yıl 6’ıncısı düzenlenen Uluslarara- sı Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı (A-TECH), İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Güç aktarımı ve dağıtımı, otomasyon, tesi- sat ürünleri, orta ve yüksek gerilim ürün ve sistem çözümleri ile geniş ürün yelpazesine sahip olan ve 140’tan fazla ülkede hizmet veren CHINT Global’in lokal kolunda yer alan CHINT Türkiye, fuarda inovatif ve son teknolojiye sahip ürünlerini sektör profes- yonelleri ile buluşturdu. CHINT Türkiye’nin Astroenergy/Chint Solar Turkey PV mo- dülleri, Chint Power Inverter ve depolama ürünleri ile CHINTPOWER-C Alçak Gerilim Pano Sistemleri katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

Chint Türki̇ye, A-Tech Fuarı’nda Sergi̇ledi̇ği Novati̇f  Ürünleri̇yle Yoğun İlgi̇ Gördü 1

Ticaret Bakanı Ömer Bolat’tan CHINT Standına Ziyaret

Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Aydınlatma Fuarı’na katılan T.C. Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat, CHINT standını da ziyaret ederek ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi aldı. Fuara katılan ziyaretçiler ile interaktif bir şe- kilde maket robot çalışması gerçekleştirildi. CHINT Robotu bünyesine yerleştirilen kişilerin fotoğrafları ise ziyaretçiler tarafından yoğun ile karşılandı.