Çetin Elektrik

Ahmet ÖZTUNALI’nın 1950 yılında kurduğu küçük bir atölyeden 1979 yılında Çetin ÖZTUNALI’nın firmayı kurumsal hale getirmesi ve 1991 yılında Elektrik Mühendisi Ziya KAHRAMAN’ın katılımıyla bugün entegre hizmet sunan bir yapılanmaya dönüşen Çetin Elektrik Şirketler Grubu, proje, taahhüt, teknik bakım, pano imalatı ve satış alanlarında pek çok sektör için güncel teknolojiyi takip eden, hızlı, kaliteli ve fiyat avantajı sunan çözümler üretiyor.

Çetin Elektrik, Bursa ve çevresi yoğun olmak üzere ülke genelinde ve yurt dışında bilgi birikimi, esnek yönetimi, çözüm odaklı yaklaşımı, teknoloji takibi ve uzman personeli ile markalaştı.

Çetin Elektrik proje departmanı, sanayi tesislerinin ihtiyaç duyduğu yüksek gerilimden zayıf akıma kadar tüm projelerin tamamını tasarlayıp uygulamanın yanı sıra, danışmanlık hizmeti de veriyor.

Çetin Elektrik Mühendislik Proje ve Taahhüt firmaları uzman kadrolarıyla; pek çok sanayi kuruluşu, iş merkezi, alışveriş merkezi, hastane, otel, okul gibi projelerle farkını ortaya koyuyor.

Profesyonel Mühendislik ve Bakım Ekibi 7-24 arızaya müdahale, geniş yedek parça stoğu ile anında parça değişimi, son teknoloji test ve tanı cihazları ile öngörücü bakım faaliyetleri yaparak enerjinin kesintisiz olmasını sağlıyor. Çetin Elektrik, yasal olarak zorunlu olan trafo ve yüksek gerilim işletme sorumluluklarını da üstleniyor. Bu durum Çetin Elektrik’in fark yaratan hizmetlerinden biridir.

SIEMENS, PHILIPS, VESTEL, ABB, PRYSMİAN, SCHNEİDER, EAE, OSPAM, AKSA JENERATÖR, CEMDAĞ, LEGRAND ve daha birçok dünyaca kabul görmüş markaların bayilik ve satış depo hizmetleri de Çetin Elektrik’in entegre hizmetleri içinde veriliyor.

Fabrika, imalathane ve iş yerlerinde elektrik enerjisinin ilgili bölümlere dağıtımı için kullanılan alçak gerilim elektrik dağıtım panoları, Çetin Elektrik mühendis ekibi ile E-Plan’da tasarlanıp, uluslararası standartlara uygun şekilde son kullanıcıya sunuluyor.

Çetin Elektrik 1

http://cetinelektrik.com.tr/