Alman Devi Deutsche Messe’nin Dijital Etkinlik Platformu;Connectiondays.com Dijital Etkinliklerine Devam Ediyor!

Together for Women
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Konferansı

Alman Devi Deutsche Messe A.G’nin Türkiye ofisi Hannover Fairs Turkey’nin dijital etkinlik platformu Connectiondays.com’ da farklı sektörlerden gündem konularını ve etkinlikleri dijital ortamda doğru kişilerle buluşturmayı amaçlıyoruz.

Connectiondays.com platformunda başlattığımız dijital etkinliklerimizin üçüncüsünde 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ne özel;“Together for Women” etkinliği ile sizlerle buluşuyoruz.

Together for Women dijital etkinliğinde; endüstride kadın iş gücü, çeşitlilik, kadınların iş yaşamında karşılaştıkları zorluklar, iş yaşantısının her alanında kadın istihdamını arttırmaya yönelik yürütülen projeler, pandeminin kadın çalışanlar üzerinde etkisi, imalat sanayiinde ve dijital dönüşüm sürecinde kadın liderlerin deneyimleri, kadın start-up projeleri ve yatırımcı buluşmaları gibi konuları ele alarak bir gün boyunca pek çok farklı sektörden yerli ve yabancı konuşmacıları ağırlayıp “çalışma hayatında kadın istihdamı ve fırsat eşitliği” konusunda farkındalık yaratmayı hedeflemekteyiz.

Online konferans ve dijital etkinlikler serisinin üçüncüsü “Together for Women” 8 Mart 2021 Pazartesi günü tüm gün boyunca, fırsat eşitliği konusunda farkındalık yaratmak isteyen herkesi connectiondays.com üzerinden biraraya getirecek.

Together for Women 8 Mart 2021’ de, Connectiondays.com’da!

“Çalışma hayatında kadın istihdamı ve fırsat eşitliği” konusunda farkındalık yaratmayı hedeflediğimiz bu etkinliğimiz hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz izlemek için online kaydınızı www.connectiondays.com üzerinden yaptırabilirsiniz.

Ücretsiz Kayıt Linki:

https://www.connectiondays.com/events/together-for-women/ziyaretci-kaydi