2018 TET İhracat Başarı Ödülleri, Raffles Otel’de Düzenlenen Törenle Sahiplerini Buldu.

Kablo Sektörünün İhracat Şampiyonu Bu Yıl da Nexans Türkiye Oldu

2018 TET İhracat Başarı Ödülleri, Raffles Otel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği (TET) 2018 yılı İhracat Başarı Ödülleri, 15 Şubat tarihinde sahiplerini buldu. İhracat şampiyonlarının ödüllendirildiği gecede Nexans Türkiyekablo sektöründe en yüksek ihracat rakamına imza atan üretici olarak ödüle layık görüldü. Böylece şampiyoluğunu 3 yıldır korumuş oldu.

2018 yılında, global satış ağıyla birlikte, 50 farklı ülkedeki 100’den fazla müşteriye hizmet veren Nexans Türkiye, Mecidiyeköy, Denizli ve Tuzla’daki tüm çalışanlarıyla, müşteri odaklı bir yaklaşım sergileyerek güçlü uygulamalar geliştirdi ve böylesine bir başarıya imza attı.

Nexans Türkiye Satış Direktörü Emre Erol“Sektörümüzün ihracat şampiyonluğunu korumaktan ve Türkiye’nin ekonomisinde böyle önemli bir rol oynamaktan dolayı çok mutlu ve gururluyuz. Çalışmalarımızın karşılığında böylesi değerli ödüllere layık görülmek bizi her yıl daha da güçlendiriyor ve motive ediyor. Bu başarıya katkıda bulunan ve bu gururu bizimle paylaşan tüm Nexans Türkiye çalışanlarını tebrik ediyorum” dedi.