17. RLC Günleri Başlıyor ! Programda Yer Alan; 04 Mart Tarihinde ”Yönetimin Liderleri” Paneline Davetlisiniz!

Destekçisi olduğumuz; “Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği” 17. RLC Günleri ile #DönüşümEllerinde!

Elektrik, elektronik, otomasyon, aydınlatma, enerji, otomotiv, savunma sanayi gibi sektörlerde alanlarında dev firmaları 2-3-4 Mart 2021 tarihlerinde sizlerle buluşturacak! Gelişen dünya trendlerini konu edinen teknik ve kariyer odaklı oturumları ve online stantlarıyla, katılımcılara sektörü yakından tanıma fırsatı ve networking ve CV paylaşım imkanı sunuyor. 17. RLC Günleri’nde sektörlerin bugünü ve yarını hakkında katılımcıların bilgilendirileceği, teknolojinin kalbinin atacağı birbirinden keyifli panellerde; alanında uzman kişiler deneyimlerini paylaşarak katılımcıların aklındaki soru işaretlerini giderecek. Herkese hitap eden, motivasyon ve sosyal içerikli oturumlarla zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacak, tek bir oturumun hayatınızda neleri değiştirebileceğine şahit olacaksınız! 

17. RLC Günleri Başlıyor ! Programda Yer Alan; 04 Mart Tarihinde ''Yönetimin Liderleri'' Paneline Davetlisiniz! 1
RLC Günleri Program

Kayıtlar başladı!

Hedef kitlesi başta üniversite öğrencileri olan RLC Günleri, herkesin faydalanabilmesi adına ücretsiz! Etkinlik boyunca fuarımızda bulunacak sanal, interaktif alanlar, sürpriz çekilişler ve ödüllerle eğlencenin ve kazanan olmanın tadına varmak için siz de http://rlcgunleri.com/ adresinden kaydolmayı unutmayın! Etkinliğimiz, daha geniş kitlelerin faydalanabilmesi adına herkesin katılımına açık olmakla birlikte tamamen ücretsiz ve sertifikalıdır.

http://rlcgunleri.com/

Dernek Başkanı’mız Sayın Mustafa Cemaloğlu’ nun moderatörlüğünde gerçekleşecek ”Yönetimin Liderleri” Panelinde katılımcılar; Enerjisa CEO’ su Murat Pınar, Siemens Gamesa CEO’ su Ebru Çiçekliyurt ve Weidmüller Genel Müdürü Birol Atay olacak.

Panel için katılım : http://rlcgunleri.com/