16 Ekim Cumartesi Günü Meslektaşlarımızla Kahvaltı Eşliğinde Bir Araya Geldik.

BURSA TEMSİLİĞİ BULUŞMASI

16 Ekim Cumartesi Günü Meslektaşlarımızla Kahvaltı Eşliğinde Bir Araya Geldik. 1

15 Ekim Tarihinde Bursa’ da Önemli kurumlar Ziyaretlerimiz Sonrasında 16 Ekim Cumartesi Günü Meslektaşlarımızla Kahvaltı Eşliğinde Bir Araya Geldik.

Buluşmamızda bir arada olmanın gücünü hissettik ve derneğimizle ilgili beklentileri ve derneğimizin de Bursa’ da meslektaşlarımızla hangi ortak projelerde buluşacağı konuları ele alındı. Önemli kurumların ve meslektaşlarımızın desteği ile sektörümüz adına faydalı projelere imza atacağımız için heyecan duyuyoruz.

Derneğimiz Bursa Temsilcisi ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Orkun ESTİK organizasyonuyla gerçekleşen buluşmamıza çok değerli isimler katıldı; Bursa Büyükşehir Belediyesi Proje Mühendisi; Barış METİN, Bursa İl Enerji Yöneticisi; Levent YAZICI, Emo Bursa Şube Eski Başkanı, Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı; Remzi ÇINAR, Limak Enerji; Sedat DEMİR, GESİAD Yönetim Kurulu Başkanı; Murat KAYA, Toygun Elektrik; Nuri TOYGUN, Tüzel Üyemiz Limadem Elektrik; Olgun KARABİBER, İletim Mühendislik; Emir BİRGÜN, Yalıtım Mühendislik; Mert ÜNLER, UEDAŞ Proje Mühendisi; Özkan VATANSEVER, Cem ÖZKAN ve Ahmet FIRAT.

Her biri çok kıymetli davetlilerimize katılımları için teşekkür ediyoruz.

Bursa gibi değerli illerimizde gerçekleştirdiğimiz bu buluşmaların amacı meslektaşlarımızla ilişkiler içerisinde bulunmak ve sektörel sorunlarımız ve çözümlerimiz konusunda fikir alışverişi yapmak. Bursa da da Tekirdağ da olduğu gibi meslektaşlarımızla bir araya gelmiş olmanın, şimdi ve gelecekteki çalışmalarımıza katkısının büyük olacağını düşünüyoruz.