12. Geleneksel ETMD Gecesi 24 Eylül 2021 Tarihinde Gerçekleşti !

24 Eylül 2021 Cuma günü saat 19:00 da başlayan ve 12. si düzenlenen ETMD Geleneksel Gece’miz Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz tesislerinde gerçekleşti. ETMD gecesine sektörün önde gelen firma temsilcileri yoğun katılım sağladı. Gece kokteyl ile yapılan karşılamanın ardından salonda gerçekleşen yemek ile canlı müzik eşliğinde devam etti.

12. Geleneksel ETMD Gecesi 24 Eylül 2021 Tarihinde Gerçekleşti ! 1

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mustafa CEMALOĞLU misafirlerimize hoşgeldiniz dedikten sonra ülkede yaşanan sektörel gelişmelere değindi. Derneğimizin faaliyetlerinden söz ederken ETMD’ nin yeni projelerinden ipuçları verdi, çocuklar için hayata geçirilecek olan proje; Efe ve Derya ile tanıştırdı. Efe ve Derya için ileriki süreçlerde açıklamalarımız olacağından gecemizde kısa bir tanıtım ile sadece müjdesini verdi.

12. Geleneksel ETMD Gecesi 24 Eylül 2021 Tarihinde Gerçekleşti ! 2

Değerli Yönetim Kurulu Başkanımızın açılış konuşmasının ardından misafirlerimize uzattığı mikrofonla söz alanlar; EMO Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Kardelen KAMİŞLİ, Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.S. Genel Müdürü Sn. Annika KLAR ve Genel Müdür Yardımcısı Sn. Belkıs ERTAŞKIN, Schneider Elektrik Güç Sistemleri İş Birimi Orta Doğu ve Afrika Bölge Direktörü Sn. Bihter ÜNLÜSOY ve YTÜ Prof. Dr. Ozan ERDİNÇ gecemizle ilgili ve kendi başarılarıyla ilgili kısa konuşmalarıyla katılımcılara renkli anlar yaşattı.

12. Geleneksel ETMD Gecesi 24 Eylül 2021 Tarihinde Gerçekleşti ! 3

Sonrasında gecenin düzenlenmesine katkı sağlayan sponsorlarımıza düzenlenen tören ile plaketleri takdim edildi. Plaketleri derneğimiz yönetim kurulu üyeleri tarafından takdim edildi. 17 Sponsor firmalarımız içlerinde Tüzel Üye olan firmalarımız ve değerli sektör firmalarımız yer aldı.

Sponsor Firmalarımız:

ABB, ARTE TEKONOLOJİ, BBM PANO, BİRTAŞ, CİHAN ELEKTRİK, EAE, EEC, EFFE ELEKTRİK, MEPA ENERJİ, NEOCOM, OMEGA, PROPAN, TÜRK PRYSMIAN, SCHNEIDER, SİGMA, SİNERJİ, TEKSAN

12. Geleneksel ETMD Gecesi 24 Eylül 2021 Tarihinde Gerçekleşti ! 4

250 katılımcının yer aldığı gecemizde, kadın mühendislerin ve genç mühendis meslektaşlarımızın yer alması, Adana’ dan, Mersin’ den, Bursa’ dan, Ankara’ dan, İzmir’den, Kocaeli’den, Tekirdağ’ dan, Antalya’dan katılım sağlayan sektör firmalarımızın yoğunluğu bizleri onurlandırdı.

Rakiplerin bir arada olması, muhabbetleri, üreticilerin, projecilerin, panocuların beraberce eğlenceleri görülmeye değerdi.

Gerçekleşen Gecemizde Katılım Sağlayan Firmalarımız :

ABB, AKTİF GRUP, AEP, APEAS, ARMAĞAN MÜHENDİSLİK, ART PANO, ARTE TEKNOLOJİ, BİRTAŞ KABLO, BORTEK, BBM PANO, BTS YANGIN, CİHAN ELEKTRİK, ÇETİN ELEKTRİK, DESIGN GRUP, DEVPAN PANO, EAE , EATON, ERGUN ELEKTRİK, ERSE, EPOT, EFFE, EEC, EMO ANKARA, SYLVANIA, FG WILSON, HEM ELEKTRİK, HANOWER MESSE, İLETİM MÜHENDİSLİK,İMSAN ELEKTRİK, İNTERRA, JCI-TYCO, KALEN GRUP, KARDEŞ ELEKTRİK, KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ, LEGRAND, LİMADEM, MISIRLIOĞLU, MEPA ENERJİ, NAP, NEOCOM, OMEGA, ORGE, PHOENİX, POLYCERT, PROPAN, TÜRK PRYSMIAN,SCHENIDER, SCHRACK SECONET, SEVAL KABLO, SİGMA, SİNERJİ ELEKTRİK, STAR PANO, TEKSAN, TESLA, UVA AYDINLATMA, YTÜ, TASARIM MÜHENDİSLİK, NET HABER AJANSI, ELEKTRİK DÜNYASI, ELECTRIKCITY TÜRKİYE MAGAZİN VE TÜM ÖZEL KONUKLARIMIZ.

Bu gecemizde, iş birlikleri arttı ve ülkemizde yaşanan koşullardan sonra da herkes bir gece de olsa yorgunluklarını atma fırsatı yakaladı. Bu anlamlı gecemizde bizlerle olmayı tercih eden tüm sektörümüze , basın mensuplarına ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Gelecek yıl bu mutluluğu tekrar sizlerle paylaşabilmeyi sağlıkla, umutla, heyecanla bekliyoruz.

12. Geleneksel ETMD Gecesi Albüm İçin Tıklayın