10. Geleneksel ETMD Gecesi

10. Geleneksel ETMD Gecesi

19 Ekim 2018

ETMD 10. Geleneksel Gecesi, her yıl olduğu gibi bu yılda Çiftehavuzlar Büyük Kulüp’te, 19/10/2018 Cuma Günü sektörün önde gelen firmalarının katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Katılan firmalar ;

ABB, AC Dizayn, Elektropanç, Aktif Mühendislik, Anel Group, Ansi Enerji, Apeaş İnşaat, Armes Mühendislik, Art Pano, Arte Teknoloji, Asel Mühendislik, BBM Pano, Bilge Mühendislik, Birtaş Kablo, BTS Yangın, Can Çelik Pano, Cihan Elektrik, Design Group, EAE, Eaton, Erde Mühendislik, Erse Kablo, Erk Proje, Fibera, Feilo Sylvania, Fotech, GMS Pano, Hannover Messe, Honeywell, HB Elektrik, Kalen Grup, Kiklop, Legrand Elektrik, Matriks, Mısırlıoğlu, Novatek, Omega, Orge, Panel Endüstriyel, Prysmian, Schneider, Siemens, Sinerji Elektrik, Teksan.

Ayrıca davetimiz üzerine bizleri yalnız bırakmayan İTÜ, YTÜ, Kocaeli Üniversitelerinden değerli misafirlerimiz ve MTMD-Mekanik Tesisat Müteahhitleri Derneği, KTEMB-Kıbrıs Türk Elektrik Müteahhitleri Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri.

Derneğimiz 10. Geleneksel Gecemizde yanımızda olan herkese teşekkür ederiz.

Gece’ye, yemekten hemen önce Kokteyl Alanında hoş sohbetler eşliğinde başlangıç yapıldı. Kokteyl’ de katılımcı firmalarımız ve misafirlerimiz kişisel ve sektörel konularda görüş alışverişinde bulundu.

10. Geleneksel ETMD Gecesi 1

Gecemiz; Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mustafa CEMALOĞLU’ nun açılış konuşması ile devam etti. Mustafa CEMALOĞLU, Açılış Konuşmasına son bir yıl içinde yapılan çalışmaların anlatıldığı sunumuyla başladı. Önümüzdeki dönemde yapılması hedeflenen ve karşılıklı beklentilere değindiği konuşmasının devamında, misafirlerimizle keyifli diyaloglarda bulundu ve tüm katılan ve destek olan firmalara teşekkürlerini dile getirdi.

10. Geleneksel ETMD Gecesi 2

Başkanımızdan hemen sonra ise değerli konuğumuz ve Derneğimize her zaman destekleri bulunan Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.S. nin, Genel Müdür Yardımcısı Sayın Belkıs ERTAŞKIN’ da bizim ricamızı kırmayarak misafirlerimize bir konuşma gerçekleştirdi.

Açılış konuşmalarının ardından geceye sponsor olarak katılan firmalarımızın plaketleri takdim edildi.

10.ETMD Geleneksel Gecemiz de; Ana Sponsorumuz EAE Firmasına ve sponsorlarımız olan Anel Group, BBM Pano, Birtaş Kablo, Erde Mühendislik ve son olarak Schneider Elektrik Firmalarına Yönetim Kurulu Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz plaketlerini sundular.

Yine derneğimizden desteklerini esirgemeyen Hannover Fairs Turkey Firmasına da plaket ile teşekkürlerimizi ilettik.

Sponsorlarımıza, Gecemize kattıkları değer için tekrar teşekkür ediyoruz.

10. Geleneksel ETMD Gecesi 3

10. Geleneksel ETMD Gecesi Sponsor firmalara plaketlerinin verilmesinin ardından yemeğe geçildi, yemekte Vildan Demir ve Orkestrası müzikleri ile sahne aldı.

10. Geleneksel ETMD Gecesi 4